Keep Respect 2019

Keep Respect

 

20. července 2019 jsme již osmým rokem pomáhali v Kladrubech na motorkářské akci Keep Respect. Měli jsme za úkol pořadatelskou službu při najíždění motorkářů a parkování aut (zvlášť na parkoviště pro vozíčkáře a pak na parkoviště na louce). Dále jsme pomáhali při organizaci Spanilé jízdy.
Občas dostáváme otázku, proč pomáháme na akci, která přímo nesouvisí s hasičskou činností?
Rádi pomůžeme na akci, která má smysl. O tom, že tato akce svůj smysl má, viz níže hodnocení organizátorů.
-mLa-
 

24. července v 22:18
Tak konečně máme po sobotní akci vše uklizeno a mohli jsme spočítat dobrovolné vstupné. V kasičce letošního 12. ročníku bylo 171.980 Kč, 44 Euro a jeden ukrajinský Rubl, což je o dvacet tisíc víc, než v roce minulém. Děkujeme vám všem, kteří jste přijeli a přispěli jakoukoli částkou. Zítra vám připomeneme příběhy tří motorkářů, na které jsme letos vybírali a prozradíme jak dopadlo vaše hlasování i jakou částku každý jeden z nich dostane.
Š&L

25. července v 22:56
Jak se rozdělí vybrané peníze v roce 2019?
Hlasování se zúčastnilo 681 z přibližně tří tisíc návštěvníků, což není moc, ale na statistiku to stačí. Čtyřiadvacetiletý Pavel Kálal, který je na vozíku po pádu při motokrosových závodech, od vás dostal 82 hlasů, takže mu pošleme 20.638 Kč. Hance Hanušové, která nedobrzdila, když auto jedoucí před ní nečekaně zastavilo, jste dali 190 hlasů, což odpovídá částce 48.155 Kč. No a nejvíc vašich hlasů dostal devětadvacetiletý Lukáš Berka, jehož nehoda na motorce, kdy mu paní v autě nedala přednost, měla nejvážnější následky, Lukáš je kvadruplegik s těžkým postižením nejen dolních, ale i horních končetin. 408 z vás, kteří jste hlasovali pro jeho příběh, tak určilo, že mu pošleme nejvíc a sice 103.187 Kč. Za všechny tři mockrát děkujeme vám všem, kteří jste přispěli.
Š&L