Loučení s táborem 2023

Sobota 26. 8. 2023

Loučení s táborem po celou dobu probíhalo s úsměvem na tváři a to nejen u dětí.
Na úvod jsme si připili mojito koktejlem.
Proběhlo předání diplomů a společných fotografií, ale i pasování hawaiskými věnci. Dále jsme rodičům předvedli společný taneček, který jsme naučili i je. Následovala volná zábava, kterou každý pojal po svém. Největší úspěch měly však připravené dětské bazénky, které tak byly osvěžením během teplého dne. Navečeru jsme si společně zazpívali táborákové písně při opékání buřtů. Na samý závěr dne následovala bojovka, kde byly 2 kategorie (malá a velká). Malá bez strašidel a velká se strasidly. Děti nás překvapily a všechny chtěly rovnou na velkou. Celou bojovkou se linul smích, ale i pláč doprovázený strachem. Na trase některé děti doprovodili rodiče a báli se tak spolu s nimi Všichni celou trasu úspěšně prošli i se strašidly se vyfotili.
Všem účastníkům našeho tábora děkujeme a budeme se opět těšit v novém školním roce. Poděkování patří všem, kdo se na celém táboře podíleli od příprav po závěrečný úklid. Veliké poděkování patří naší úžasné kuchařce Antonii Šaňková. Dále i Martin Lahoda za obstarání všeho potřebného. Všem přejeme poklidný zbytek prázdnin.
Za kroužek MH: Alena Kňavová a Adéla Šaňková